Виконані спортивні розряди та звання у 2020 році
Виконані спортивні розряди та звання у 2020 році
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по-батькові спортсмена |
Дата народження |
Спортивний розряд |
Вид спорту |
Дата присвоєння, № наказу |
Назва змагань, місце проведення |
Зайняте місце |
1 |
Яцюк Даниїл Михайлович |
01.05.2009 р. |
3 юнацький |
із змішаних єдиноборств (ММА) |
11.02.20 р., N 01 |
Чемпіонат Волинської області із змішаних єдиноборств (ММА) (м. Луцьк) |
ІІІ |
2 |
Яковчук Давид Олександрович |
06.01.2008 р. |
2 юнацький |
із змішаних єдиноборств (ММА) |
11.02.20 р., N 01 |
Чемпіонат Волинської області із змішаних єдиноборств (ММА) (м. Луцьк) |
ІІІ |
3 |
Грисюк Олександра Дмитрівна |
16.05.2006 р. |
1 юнацький |
із змішаних єдиноборств (ММА) |
11.02.20 р., N 01 |
Чемпіонат Волинської області із змішаних єдиноборств (ММА) (м. Луцьк) |
І |
4 |
Михальчук Остап Русланович |
02.07.2008 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
18.02.20 р., N 02 |
Чемпіонат України серед школярів (м. Київ) |
І |
5 |
Семенюк Вадим Валерійович |
29.12.2006 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
18.02.20 р., N 02 |
Чемпіонат України серед школярів (м. Київ) |
ІІІ |
6 |
Карпук Віктор Андрійович |
12.08.2009 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
І |
7 |
Савченко Нестор Олегович |
17.04.2008 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
І |
8 |
Стасюк Олександр Олександрович |
22.02.2004 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
ІІ |
9 |
Сеньків Максим Юрійович |
27.11.2006 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
І |
10 |
Рекус Богдан Васильович |
28.09.2006 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
І |
11 |
Спірін Ілля Русланович |
16.11.2007 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
І |
12 |
Ткаченко Павло Андрійович |
19.07.2002 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
26.02.20 р., N 03 |
VІ відкритий чемпіонат м. Луцька з рук. бою «Шлях до перемоги» (м. Луцьк) |
ІІ |
13 |
Кравчук Віктор Володимирович |
08.05.2004 р. |
КМС |
рукопашний бій |
09.10.20 р., № 193 |
Чемпіонат України з рукопашного бою (м. Київ) |
І |
14 |
Солонінка Михайло Петрович |
11.11.2003 р. |
КМС |
рукопашний бій |
09.10.20 р., № 193 |
Чемпіонат України з рукопашного бою (м. Київ) |
І |
15 |
Білевич Дмитро Олексійович |
07.06.2007 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
16 |
Олексюк Назар Юрійович |
24.02.2009 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІ |
17 |
Оліферович Дмитро Андрійович |
19.02.2007 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІ |
18 |
Єлізаров Дмитро Вікторович |
13.11.2008 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІІ |
19 |
Свистак Дмитро Юрійович |
29.07.2007 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІІ |
20 |
Зіник Дмитро Олександрович |
19.12.2008 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
21 |
Галицький Данило Валентинович |
25.07.2009 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІ |
22 |
Крюков Віталій Олександрович |
04.05.2008 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІ |
23 |
Кузьміч Мар'ян Русланович |
24.12.2008 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
24 |
Коржов Максим Павлович |
05.02.2009 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
04.11.20 р., N 06 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
25 |
Грисюк Олександра Дмитрівна |
16.05.2006 р. |
ІІ дорослий |
рукопашний бій |
20.11.20 р., № 347/32-2 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
26 |
Щебет Олег Ігорович |
10.06.2005 р. |
ІІ дорослий |
рукопашний бій |
20.11.20 р., № 347/32-2 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
27 |
Семенюк Вадим Валерійович |
29.12.2006 р. |
ІІІ дорослий |
рукопашний бій |
20.11.20 р., № 347/32-2 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
І |
28 |
Олексюк Артем Юрійович |
27.01.2006 р. |
ІІІ дорослий |
рукопашний бій |
20.11.20 р., № 347/32-2 |
ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір «Магістр бойових мистецтв» |
ІІ |