Привітання з перемогою

        ВІТАЄМО!!!       

спортсменів Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» із виконанням під час атестації з рукопашного бою (13.02.2022 року, м. Луцьк) відповідних ступенів майстерності:

14 КЮ

Парфелюк Іван, Нікітюк Антон, Лещук Андрій, Боровик Тимофій, Ковальський Владислав, Цибулькін Марк, Мартинов Іван, Остапчук Марк, Шевчук Петро, Панасюк Олексій, Бирилюк Остап, Мерчук Дмитро, Хоптинець Роман, Горкевич Марк, Дмитрук Ілля, Дедовець Назарій, Коробко Володимир, Лисенко Кирил, Мартинюк Лук'ян, Шуст Тетяна, Грицан Андрій, Кайдик Маргарита, Клименко Петро, Бондаренко Іоанна, Котелюх Владислав, Парфелюк Андрій.

13 КЮ

Голуб Микола, Озімук Денис, Кривенюк Максим, Ларькіна Анастасія, Мар'ян Олександр, Павлівська Анна, Цибулькін Кирил, Власюк Богдан, Міщук Михайло, Іванчук Олександр, Фелісієнко Максим, Петриченко Анатолій, Самусько Олексій, Баран Роман, Данилюк Микола, Онищак Михайло, Вашкевич Максим, Время Олег, Смоляр Адам, Нікітін Ярослав, Бичков Микита, Бородчук Богдан, Мірочнік Макар, Суничук Ярослав, Дидюк Злата, Кушнірук Даміан, Шмиговський Марко, Миронюк Дмитро, Янко Любомир, Нестеровський Назар.

12 КЮ

Ясковець Валерія, Клочко Станіслав, Мельничук Ілля, Руденко Орест, Гань Степан, Косенко Іван, Міговк Максим, Зінчук Давид, Хомик Арсеній, Хомик Златослава, Обаровська Софія, Цюпка Анна, Безушкевич Богдан, Соломко Тимофій, Гурко Юрій, Шевчук Василь, Рижук Руслан.

11 КЮ

Лев Леоніла, Пономаренко Артем, Сидорчук Артем, Друкачук Володимир, Марчук Олег, Хомик Ілля, Галько Павло, Мельничук Владислав, Стельмащук Данило, Боговід Юрій, Іванісік Владислав, Романюк Дмитро, Терещенко Олександр.

10 КЮ

Огороднік Максим, Винарський Павло, Макарчук Орест, Марчук Іван, Приймак Єгор, Прозновський Олександр, Хвойнікова Дарина, Бакун Валентин, Логвиненко Максим, Юскевич Владислав, Денисюк Артем, Карчмарчук Роман, Ковальчук Назар, Михальчук Михайло, Нікітюк Максим, Романюк Максим, Лесько Давид, Рощук Ілля, Ройко Богдан, Яровой Ілля, Смєткін Матвій, Шеремет Владислав, Киричук Марко, Крехтунов Максим, Лев Марк, Гусак Богдан, Чихрак Тарас, Кистенюк Уляна, Денисюк Анна, Денисюк Марія.

9 КЮ

Подгорський Марк, Гресь Роман, Охремчук Іван, Шрамко Артем, Матвійчук Михайло, Гірін Михайло, Гірін Олександр, Дем'янов Давид, Пахалюк Максим, Базюк Олександра, Каспер Богдан, Кулик Єгор, Євдокевич Максим, Смалюк Назар.

8 КЮ

Іваничук Ілля, Куцик Юрій, Марчук Олег, Скулінець Артем, Ємелін Олександр, Мартинюк Юрій, Кіча Олександр, Рубльов Вадим, Рощук Арсен, Поручинський Назар, Закрушевський Андрій, Сотніков Ярослав, Тороканець Владислав, Поліщук Станіслав, Калошин Матвій, Терещенко Ілля, Рибалко Артем, Бичок Вадим, Банада Богдан, Ткачук Михайло, Пекний Тимур.

7 КЮ

Гринько Максим, Працонь Денис, Кулієв Еміль, Магер Валерій, Михайлов Ілля, Базюк Ілля, Ясковець Андрій, Столярчук Богдан.

6 КЮ

Гресько Дмитро, Савченко Нестор, Кучабський Микола, Остапюк Станіслав, Карпук Віктор, Гагалюк Андрій, Рихлюк Артем, Федько Олександр, Пенько Станіслав.

5 КЮ

Свистак Дмитро, Солтисюк Дарина, Камельчук Володимир, Гагалюк Юрій, Коржов Максим, Шабала Вікторія, Коляда Денис, Члек Олександр.

4 КЮ

Митюк Анатолій.

3 КЮ

Герасимчук Олександр.

 

Бажаємо подальших успіхів!