Привітання з перемогою

ВІТАЄМО!!!

 

22 грудня 2019 року Волинським обласним спортивним клубом «Магістр», в місті Луцьку в приміщенні спорткомплексу ВОДЮСШ «Колос»,  було проведено новорічний дитячо-юнацький турнір ВОСК «Магістр»  з боротьби. Цього річ дані змагання були присвячені 10-річчю заснування Клубу. В турнірі прийняло участь 220 спортсменів із наступних населених пунктів Волинської області: міст Луцька, Ківерців, Рожища, смт. Торчина та с. Буяни. Першість визначалась серед юнаків та дівчат молодших та середніх вікових категорій окремо у трьох етапах підготовки: початкового (1 та 2 року тренування), навчально-тренувального

(3 та більше років тренування). За результатами даних змагань спортсменами ВОСК «Магістр»

у відповідних віко-вагових категоріях здобуті наступні результати:

початковий етап підготовки (1 рік тренування)

І місце

Юзепчук Ілля, Юзепчук Андрій, Нікітюк Максим, Макарчук Орест, Логвиненко Максим, Прозновський Олександр, Сінькевич Віталій, Юзепчук Валентин, Ітумо Олександер, Гученко Артур, Ткачук Михайло, Гученко Артур, Єрофеєва Маргарита, Хвойнікова Дарина;

ІІ місце

Огороднік Максим, Карчмарчук Роман, Стельмащук Данило, Денисюк Артем, Дудчик Андрій, Іванісік Владислав, Шевченко Назар, Кучер Дмитро, Смєткін Матвій, Перов Сергій, Борецький Андрій, Хілалов Махір, Курноскіна Ірина, Парчук Єлізавета;

ІІІ місце

Романюк Максим, Юзепчук Артем, Терещенко Олександр, Боговід Юрій, Баранюк Максим, Лозовицький Олександр, Винарський Павло, Гірін Олександр, Шрамко Артем, Тригуб Ілля, Спірін Ілля, Ханас Арсен, Кревська Ярина, Кунц Вероніка.

початковий етап підготовки (2 рік тренування)

І місце

Рубльов Вадим, Скулінець Артем, Куліш Максим, Тороканець Владислав, Швець Радіон, Вінчук Матвій, Склезь Єлізар, Євдокевич Максим, Смалюк Назар, Вакула Дмитро, Гринько Максим, Мигляс Ілля, Терещенко Ілля, Вітюк Ілля;

ІІ місце

Куцик Юрій, Оленюк Олександр, Федько Олександр, Пацюк Антон, Смалюк Станіслав, Мамчур Дмитро, Каспер Богдан, Стасюк Олександр, Рощук Арсен, Шаповалов Данило, Гусак Богдан, Швайковський Антон, Шеремет Владислав, Закрушевський Андрій;

ІІІ місце

Сеньків Олексій, Іваничук Ілля, Бакун Валентин, Сотніков Ярослав, Марчук Олег, Кузьмич Артем, Базюк Ілля, Мамедов Гусейн, Сахнюк Дмитро, Мирончук Любомир, Банада Богдан, Ткаченко Павло, Рибалко Артем, Мазуркевич Юрій.

навчально тренувальний етап підготовки (3 і більше років тренування)

І місце

Коляда Денис, Рихлюк Артем, Браславський Дмитро, Луценко Василь, Мартинюк Артем, Шопулко Матвій, Ройчук Артем, Зіник Дмитро, Ярмолюк Даниїл, Солонінка Максим, Семенюк Вадим, Солонінка Михайло, Кучабський  Микола, Яцюк Даниїл, Попович Антон, Михальчук Остап, Яковчук Давид, Олексюк Артем, Гончарук Захар, Гуль Владислав;

ІІ місце

Іваничук Орест, Томащук Олександр, Гаврилюк Василь, Гагалюк Андрій, Коржов Максим, Магер Валерій, Вітюк Антон, Жук Максим, Герасимчук Олександр, Грищук Денис, Щебет Олег, Назаренко Артем, Висоцький Андрій, Олексюк Назар, Карпук Віктор, Єлізаров Дмитро, Дудік Дмитро, Бойков Володимир, Матвійчук Максим, Мартинюк Максим, Склезь Ельдар;

ІІІ місце

Матвійчук Роман, Крюков Віталій, Гордійчук Тарас, Члек Олександр, Кішта Станіслав, Зелінський Олександр, Савченко Нестор, Олексюк Ярослав, Кіча Олександр, Працонь Денис, Климчук Андрій, Ковальчук Назар, Пасічник Назар, Дудік Петро, Тарасюк Данило, Оліферович Дмитро, Кухарик Іван, Бичок Вадим.

 

Рішенням головної суддівської колегії додатковими призами (грамотами, шевронами, клубними футболками, ювілейними монетами, чашками, грошовими призами, дошками-гравертонами) були відзначені:

 

ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ

Зінчук Гліб, Міщанкевич Ярослав, Крижановський Орест, Матвійчук Михайло, Корнієнко Максим, Рекус Богдан, Томащук Олександр,  Галицький Данило, Бонк Богдан, Вербовий Артем, Озеров Дмитро, Ожема Артем, Савінець Мар'ян, Ємелін Олександр, Кулеша Андрій, Остапюк Станіслав, Марчук Олег, Жигулін Марко, Змунчило Варвара, Лементар Гліб.

 

ЗА КРАЩУ ТЕХНІКУ

Юзепчук Ілля, Юзепчук Валентин, Скулінець Артем, Куліш Максим, Рихлюк Артем, Швець Радіон, Вінчук Матвій, Браславський Дмитро, Макарчук Орест, Прозновський Олександр, Мартинюк Юрій, Вакула Дмитро, Єрофеєва Маргарита, Ройчук Артем, Зіник Дмитро,

Ярмолюк Даниїл, Грищук Денис, Солонінка Максим, Семенюк Вадим, Щебет Олег, Солонінка Михайло, Рубльов Вадим, Рощук Арсен, Тороканець Владислав, Гринько Максим, Вітюк Ілля, Кучабський  Микола, Яцюк Даниїл, Карпук Віктор, Попович Антон, Михальчук Остап, Яковчук Давид, Гончарук Захар, Гуль Владислав.

 

 Бажаємо подальших успіхів!