Історія створення Клубу

Волинський обласний  спортивний клуб «Магістр» було зареєстровано в м. Луцьку 14 грудня 2009 року.  Засновниками та ініціаторами створення Клубу виступили співробітники та ветерани правоохоронних органів Волинської області. Основою - фундаментом для розбудови  нової громадської  організації  стали дві спортивні групи під керівництвом їх тренера - Грисюка Дмитра, які до того ефективно  функціонували  в обласній федерації рукопашного бою. 

Головною метою діяльності Клубу є підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку дітей та  підлітків, зміцнення здоров'я громадян, формування здорового способу життя, надання допомоги інвалідам, ветеранам  спорту.

Основним видом спорту, розвиток якого культивує ВОСК "Магістр" є рукопашний бій.  За час свого існування Клубом було підготовлено багато чемпіонів та  призерів Чемпіонатів, Кубків, Першостей України з рукопашного бою, Чемпіонатів СБУ, МВС, інших силових відомств нашої держави. Виховано велику кількість спортсменів "розрядників", кандидатів у майстри спорту, кілька майстрів спорту з рукопашного бою.  

Водночас, з метою всебічного, різностороннього розвитку своїх спортсменів, постійного перебування на вістрі новітніх технологій у світі сучасних бойових мистецтв та перейняття їх передового досвіду,  Клуб приймає активну участь у змаганнях різного рівня з багатьох видів спорту: дзюдо, самбо, кікбоксингу, карате,  джиу-джитсу,    універсального бою, бойового самбо,  військового багатоборства, козацького двобою, змішаних єдиноборств (ММА) та інших. За результатами виступів на таких спортивних стартах серед вихованців Клубу є майстри спорту та члени Національних збірних України з різних  видів спорту, призери та чемпіони України, Європи та Світу з універсального бою, бойового самбо,  військового багатоборства, козацького двобою, змішаних єдиноборств (ММА).

Впродовж кожного окремого  навчально-тренувального року спортсмени ВОСК "Магістр" приймають участь у півтора десятка виїзних  турнірів  від всеукраїнського до міжнародного рівня. Неодноразово жовто-блакитний стяг нашої держави здіймався над їх головами в багатьох містах та країнах світу: Азербайджану, Росії, Молдови, Грузії, Польщі, Білорусії та інших.  Щороку безпосередньо Клубом організовується та проводиться близько 20 різних заходів. Насамперед, це змагання -  від боротьби у середньому партері (для наймолодших вікових категорій) та стійці, на які  запрошуються різні місцеві спортивні організації   до всеукраїнських турнірів з рукопашного бою (з участю команд з інших регіонів нашої країни та сусідніх держав), атестації, тренувально-оздоровчі збори, курси самооборони та самозахисту, показові виступи,  культурно-розважальні екскурсії та поїздки,  інші заходи. Двічі на рік проходить обов'язкова для усіх  членів організації здача контрольних тестів із загальної фізичної підготовки.

Багато вихованців Клубу після завершення навчання у школі, гідно проходять строкову військову службу в лавах ЗСУ або обирають професію -  "служіння Батьківщині" та стають курсантами ВНЗ збройних сил та правоохоронних органів нашої держави.  Серед вихованців та членів спортивної організації є  офіцери та ветерани органів СБУ, МВС, ВВ, ЗС, учасники бойових дій, які продовжують підтримувати гарну фізичну форму, займатись спортом, приймати участь на різних змаганнях  та своїм приміром дають приклади для наслідування підростаючому поколінню.