Кращий спортсмен 2015-2016 навчально-тренувального року

Зведений протокол  конкурсу на звання «Кращого спортсмена 2015-2016 навчально-тренувального року»

 Волинського обласного спортивного клубу «Магістр»

 

м. Луцьк                                                                                                                                                                               01 вересня 2016 року

 

Прізвище, ініціали

Бали, отримані за участь у спортивних заходах, згідно відповідних блоків таблиці

Сума балів

Місце

1 блок

2 блок

3 блок

4 блок

5 блок

6 блок

7 блок

8 блок

9 блок

10 блок

11 блок

12 блок

13 блок

14 блок

 1

Єфімов Олексій

3

3

 

 

 

5

7

 

 

15

 

 

 

 

33

9

2

Стефановський Тарас

3

3

 

 

 

 

 

7

 

20

 

 

 

 

33

9

3

Ковальчук Михайло

3

3

2

 

4+1

(6+2)

6 6

 

 

12

 

 

 

 

44

6

4

Пилипчук Назар

3

3

3

 

4

6

6 5

6

8

15*

 

 

 

 

59

ІІ

5

Тарасюк Богдан

3

3

2

 

3

 

7

8

 

6

 

 

 

 

32

10

6

Тіпухов Владислав

3

3

 

 

 

 

7

7

5

12 15 (6+5)*

 

 

 

 

63

І

7

Солонінка Михайло

3

3

3

2

3 3

5 2

 

8

 

6

 

 

 

 

38

8

8

Гуль Владислав

3

3

3

6

(4+1)

6

5

4

 

12

 

 

 

 

47

4

9

Кравчук Віктор

3

1

2

6

4 2

4

5

7

 

6

 

 

 

 

40

7

10

Гончарук Захар

3

3

 

4

4 2

4 2

4

 

 

20

 

 

 

 

46

5

11

Іовенко Владислав

3

3

1

4

3 4

2 2

4

(4+3)

 

15 6

 

 

 

 

54

ІІІ

12

Солонінка Максим

3

3

1

2

(2 +1) (3+1)

6 2

 

 

 

6

 

 

 

 

30

12

13

Донсков Даниїл

3

3

1

4

4 2

2 5

3

4

 

 

 

 

 

 

31

11

14

Костюк Андрій

3

3

1

4

(4+1)

5

4

4

 

 

 

 

 

 

29

13

15

Цурков Назар

3

3

 

 

4

(2+2) 2

3

6

 

 

 

 

 

 

25

14

16

Щебет Олег

3

3

2

4

1 (3+1)

2

 

 

 

 

 

 

 

 

19

17

17

Іванашко Андрій

3

2

 

2

3 3

2

 

 

 

 

 

 

 

 

15

20

18

Іванашко Дмитро

3

2

2

1

4 2

2

3

 

 

 

 

 

 

 

19

17

19

Цицан Владислав

3

2

3

2

2 3

 

5

 

 

 

 

 

 

 

20

16

20

Ярмолюк Даниїл

3

2

2

2

4 4

2

5

 

 

 

 

 

 

 

24

15

21

Фесюк Сергій

3

1

 

 

2 4

2

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

22

Грисюк Олександра

3

3

3

4

 

4

3

 

 

 

 

 

 

 

20

16

23

Оліферович Дмитро

3

3

1

2

2 1 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

20

24

Яковчук Давид

3

3

3

2

4 4

6

 

 

 

 

 

 

 

 

25

14

25

Попович Арсен

3

3

 

2

4 2 (4+1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

17

26

Попович Антон

3

3

 

1

3 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

22

27

Коротинський Стас

3

3

 

4

4 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

18

28

Мартинюк Максим

2

3

 

1

4 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

21

29

Кухарик Іван

3

2

 

2

2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

30

Солоха Андрій

3

3

 

2

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

31

Босак Євген

3

3

 

2

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

32

Гнаткевич Богдан

3

2

 

1

3 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

33

Герасимчук Олександр

3

3

 

1

2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

34

Олейніков Ілля

3

2

 

2

1 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

35

Новосад Денис

3

3

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

36

Цепа Арсен

3

2

 

2

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

37

Білевич Дмитро

3

3

3

1

2 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

22

38

Цейко Іван

2

3

 

1

1+1

 

 

7

 

 

 

 

 

 

15

20

39

Грищук Денис

3

3

 

1

1 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

40

Савінець Мар’ян

3

3

 

 

1+1 (4+1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

22

41

Грисюк Стас

2

3

 

 

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

42

Грисюк Дмитро

3

3

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

43

Власенко Юрій

3

3

 

 

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

44

Дудік Дмитро

3

2

1

1

2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

45

Дудік Петро

3

2

2

1

4 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

21

46

Овсянніков Артем

3

3

 

1

4 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

20

47

Овсянніков Максим

3

3

 

1

3 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

48

Артинюк Владислав

3

3

 

1

4 (4+1) (3+1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

16

49

Бойко Богдан

3

2

 

1

(3+1) 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

50

Михальчук Остап

3

3

 

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

51

Єлізаров Віктор

3

2

 

 

3 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

52

Лещинський Михайло

3

3

 

1

3 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

53

Господарик Ілля

3

3

3

2

2 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

20

54

Верема Максим

3

3

2

1

4+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

21

55

Лєсунов Вадим

3

3

 

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

56

Бенях Ілля

3

3

 

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

57

Поліщук Андрій

3

3

 

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

58

Бродюк Олександр

3

3

1

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

59

Блінов Віктор

3

3

 

 

3+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

60

Юскевич Ілля

3

2

 

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

61

Боць Володимир

3

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

62

Щегельський Денис

3

3

 

1

4 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

21

63

Ожема Артем

3

2

 

 

1 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

64

Мазнюк Артем

2

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

65

Ткаченко Тарас

3

2

 

 

2 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

66

Лесько Ілля

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

67

Алєксєєв Роман

3

2

 

 

1 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

68

Самошин Тарас

1

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

69

Литвицький Михайло

2

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

70

Солодуха Дмитро

0

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

31

71

Пекний Тимур

2

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

72

Каплюк Дмитро

3

3

 

 

2 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

73

Гуменюк Борислав

3

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

74

Мороз Артем

3

3

 

1

(1+1) 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

75

Нергарян Артем

3

3

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

76

Дмитрук Андрій

3

3

 

1

1 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

77

Маковський Ілля

2

3

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

78

Макарук Дмитро

1

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

79

Комариця Андрій

3

2

 

 

1 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

80

Омелюк Павло

3

3

3

2

3 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

19

81

Єлізаров Дмитро

3

2

 

 

1 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

82

Ковалюк Денис

3

3

 

1

1 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

83

Тарасюк Данило

3

2

 

1

1 (1+1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

84

Сінчук Владислав

2

0

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

32

85

Кирило Арсен

0

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

31

86

Гаврилець  Денис

2

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

87

Сніцар Владислав

1

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

31

88

Ціпошук Андрій

0

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

32

89

Олексюк Артем

3

3

 

2

1 1 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

22

90

Максимчук Микола

3

3

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

91

Ярмошик Назар

3

3

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

92

Городь Максим

1

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

93

Блащук Стас

2

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

94

Олексюк Назар

3

3

1

1

4

 

5

 

 

 

 

 

 

 

17

19

95

Фомін Андрій

2

3

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

96

Аманжаєв Владислав

3

3

 

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

97

Зузук Євген

2

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

98

Прокопчук Назар

2

2

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

99

Яцюк Ярослав

3

1

2

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

100

Пушкар Данило

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

101

Гнатишин Аріан

3

3

2

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

102

Коляда Денис

3

3

3

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

24

103

Власюк Віталій

3

3

3

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

23

104

Яцюк Данило

3

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

105

Зіник Дмитро

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

106

Пасічник Назар

3

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

107

Шамаєв Михайло

3

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

108

Галицький Данило

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

109

Котомай Тимофій

2

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

110

Камельчук Володимир

3

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

111

Жуковський Ілля

2

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

112

Антонюк Денис

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

113

Руднік Роман

3

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

114

Озоровський Роман

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

115

Захарчук Владислав

3

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

116

Бойков Володимир

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

117

Бонк Богдан

3

1

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

118

Хомик Павло

2

2

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

119

Горбач Роман

3

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

120

Януль Ілля

3

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

121

Матвійчук Роман

3

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

122

Власюк Даніель

3

3

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

123

Крохмаль Анна

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

124

Шабала Вікторія

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

125

Бойко Юліанна

2

3

 

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

25

126

Булгакова Валерія

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

127

Галицька Анна

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

128

Шевченко Христина

3

1

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

129

Мойсеєнко Валерій

3

2

1

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

130

Король Олександр

3

3

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

131

Кулієв Еміль

3

2

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

132

Джоганек Імре

2

3

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

133

Романчук Максим

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

134

Мироненко Владислав

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

135

Тарасюк Максим

2

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

136

Носков Микола

2

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

137

Озеров Дмитро

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

138

Мацюк Павло

3

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

139

Ющук Денис

2

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

140

Федоряченко Олексій

2

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

141

Бай Сергій

2

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

142

Токар Максим

1

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

143

Сахарчук Анна

3

3

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

144

Лук’янюк Данило

2

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

145

Найдюк Максим

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

146

Литвин Антоніна

3

3

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

147

Стасюк Оксана

3

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

148

Кравченко Денис

3

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

149

Скворцов Денис

3

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

150

Почтарук Максим

2

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

29

151

Шевчук Євген

3

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

152

Лелека Єлизавета

1

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

6

29

153

Гричанюк Сергій

1

3

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

7

28

154

Митчик Максим

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

155

Касян Максим

1

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

156

Ройчук Максим

2

3

 

 

 

(2+2)

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

157

Ройчук Артем

2

3

 

1

(1+1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

158

Земба Адам

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

28

159

Мисливчук Дарина

0

3

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

5

30

160

Гловацький Владислав

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

27

161

Ткаченко Максим

3

3

 

 

2 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

26

 

 

  Голова комісії:                                                                                                                                     Д.І.Грисюк

        

 Секретар комісії:                                                                                                                                 О.О.Єфімов