Кращий спортсмен 2012-2013 навчально-тренувального року

Зведений протокол  конкурсу на звання «Кращого спортсмена 2012-2013 навчально-тренувального року»

 Волинського обласного спортивного клубу «Магістр»

 

м. Луцьк                                                                                                                                                                 01 вересня 2013 року

 

Прізвище, ініціали

Бали, отримані за участь у спортивних заходах, згідно відповідних блоків таблиці

Сума балів

Місце

1 блок

2 блок

3 блок

4 блок

5 блок

6 блок

7 блок

8 блок

9 блок

10 блок

11 блок

12 блок

13 блок

14 блок

 1

Стефановський Тарас

3

3

 

 

 

(6+2) 5

7

7

 

15 20

 

 

 

40

108

3

2

Тіпухов Владислав

2

3

3

 

 

(6+2)5+5

6 5

6

 

12

 

 

 

 

55

6

3

Фомін Андрій

0

3

 

 

 

5 2

 

 

 

 

 

 

 

 

10

20

4

Сахнюк Андрій

1

2

1

 

 

2 4 2

5

 

 

 

 

 

 

 

17

13

5

Хоменко Остап

3

3

2

 

 

(2+2) 4

5

 

 

 

 

 

 

 

21

12

6

Земба Адам

2

3

1

 

 

4 2 (2+2)

3 3

3+4

 

 

 

 

 

 

29

9

7

Литвин Юрій

3

3

3

2

 

2 2 2

3

6

 

 

 

 

 

 

26

11

8

Ліщинський Богдан

3

2

2

 

 

6 5 6

7 6

7

 

20 12*

 

 

 

 

76

4

9

Ліщинський Тарас

3

2

 

 

 

6 6 5

6 7

8+3

 

15 20

 

40

 

 

121

2

10

Наумов Андрій

1

3

 

 

 

5 4

 

 

 

 

 

 

 

 

13

17

11

Пилипчук Назар

3

3

 

 

 

4(6+2)5

7 6

8+3

 

20 20

 

40

 

 

127

1

12

Тарасюк Богдан

3

3

 

4

1

6 4 4

7

8+3

 

15

 

 

 

 

58

5

13

Веніславський Ілля

0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

28

14

Гричанюк Володимир

0

3

 

 

 

2

3

 

 

 

 

 

 

 

8

22

15

Гричанюк Сергій

2

3

 

 

 

6 2 2

5

7

 

 

 

 

 

 

27

10

16

Ковальчук Михайло

3

3

3

2

1

6

7 3

6

 

6

 

 

 

 

40

7

17

Коливанюк Юрій

1

2

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

25

18

Наталіч Денис

3

3

1

 

4 1

 

6 3

6+3

 

 

 

 

 

 

30

8

19

Незбрицький Роман

2

2

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

23

20

Новосад  Денис

3

3

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

13

17

21

Степанюк Максим

0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

28

22

Шолом Роман

0

1

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

3

27

23

Грисюк Дмитро

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

25

24

Грисюк Станіслав

2

3

 

1

(4+1) 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

18

25

Сеник Андрій

2

2

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24

26

Цурков Євген

2

2

 

1

3+1

 

 

4

 

 

 

 

 

 

13

17

27

Цурков Назар

3

3

 

1

4 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

18

28

Николюк Роман

2

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

22

29

Власенко Юрій

2

2

 

 

1 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24

30

Білінський Дмитро

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

26

31

Кравчук Віктор

3

3

3

1

4 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

15

32

Крамар Ярослав

2

1

3

1

3 4

 

3

 

 

 

 

 

 

 

17

13

33

Сахарук Владислав

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24

34

Шавирін Тимофій

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

25

35

Габрилевич Антон

0

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

28

36

Гуль Владислав

2

3

2

1

(4+1) 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

16

37

Дячук Дмитро

1

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

23

38

Гурін Максим

3

3

 

 

 

5 2 2

6

8

 

 

 

 

 

 

29

9

39

Прохорчук Василь

0

1

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

25

40

Петрук Борис

1

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

8

22

41

Нащанський Олексій

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

26

42

Рижков Максим

1

3

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

11

19

43

Корольчук Богдан

1

3

 

 

3 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

22

44

Кібкало Денис

1

3

 

 

4 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

20

45

Кібкало Роман

1

3

 

 

1 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24

46

Бірук Дмитро

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

28

47

Солонінка Михайло

3

3

2

 

(2+1) 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

17

48

Солонінка Максим

3

3

3

 

4 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

14

49

Соляний Владислав

2

3

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

23

50

Донсков Даниїл

3

3

1

1

(4+1) 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

14

51

Гайдучик Олександр

0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

28

52

Ляшук Дмитро

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24

53

Іванашко Андрій

2

2

2

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

21

54

Бушуєв Денис

2

3

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

21

55

Ройчук Максим

2

3

 

 

2+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

22

56

Щебет Олег

2

2

2

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

20

57

Іовенко Владислав

3

2

 

 

(1+1) 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

21

58

Куцай Ярослав

1

2

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

25

59

Оксенюк Вадим

2

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

25

60

Ковальчук Михайло

1

0

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

27

61

Фесюк Сергій

2

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

26

62

Гончарук Захар

1

3

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24

63

Кичук Артем

1

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

8

22

64

Шворак Валерій

3

3

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

23

           

  Голова комісії:                                                                                                                                     Д.І.Грисюк

        

 Секретар комісії:                                                                                                                                 О.О.Єфімов