Кращий спортсмен 2011-2012 навчально-тренувального року

Зведений протокол  конкурсу на звання «Кращого спортсмена 2011-2012 навчально-тренувального року»

 Волинського обласного спортивного клубу «Магістр»

 

м. Луцьк                                                                                                                                                                                 01 вересня 2012 року

 

Прізвище, ініціали

Бали, отримані за участь у спортивних заходах, згідно відповідних блоків таблиці

Сума балів

Місце

1 блок

2 блок

3 блок

4 блок

5 блок

6 блок

7 блок

8 блок

9 блок

10 блок

11 блок

12 блок

13 блок

14 блок

 1

Лабнюк Андрій

3

3

3

 

4

(6+2)4(2+2)

 

 

 

 

 

 

 

 

29

6

2

Александров Андрій

0

3

 

 

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

3

Вдовенко Максим

3

3

 

 

 

2 2 2

6

 

 

 

 

 

 

 

18

13

4

Волосюк Юрій

0

3

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

5

Стефановський Тарас

3

3

2

 

3

6 6 4 5

7 7

 

 

20 15

 

30

30

 

141

1

6

Тіпухов Владислав

3

3

1

 

 

2 2 2 6

 

 

 

 

 

 

 

 

19

12

7

Фомін Андрій

1

3

 

 

 

2 2

7

 

 

 

 

 

 

 

15

14

8

Сахнюк Андрій

2

3

 

 

1

5 6 2 4

 

 

 

 

 

 

 

 

23

9

9

Хоменко Остап

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

22

10

Земба Адам

2

3

2

 

 

2 4

 

 

 

 

 

 

 

 

13

16

11

Литвин Юрій

3

3

1

 

 

2 5

 

 

 

 

 

 

 

 

14

15

12

Ліщинський Богдан

3

2

 

 

4

6(5+2)(5+2)(5+2)

7 6

 

 

20*

 

 

15

 

84

2

13

Ліщинський Тарас

3

2

 

 

3

6 6 6

7

 

 

20*

 

 

 

 

53

5

14

Набухотний Стас

0

3

 

 

 

2

5

 

 

 

 

 

 

 

10

18

15

Наумов Андрій

3

3

 

 

 

(6+2) 5

5

 

 

 

 

 

 

 

24

8

16

Пилипчук Назар

3

3

3

 

1

5 4 6 (6+2)

7 5

 

 

6*

 

 

15

 

66

3

17

Тарасюк Богдан

3

3

 

 

4

6 5 6

6

 

 

15

 

 

15

 

63

4

18

Веніславський Ілля

1

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

19

Гричанюк Володимир

2

3

 

 

 

5 2

7

 

 

 

 

 

 

 

19

12

20

Гричанюк Сергій

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

21

Качмарик Максим

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

22

Ковальчук Владислав

0

3

 

 

 

2

3

 

 

 

 

 

 

 

8

20

23

Ковальчук Михайло

3

3

3

 

3 4

5+2

5

 

 

 

 

 

 

 

28

7

24

Коливанюк Юрій

2

2

 

 

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

25

Матвійчук Сергій

0

3

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

26

Наталіч Денис

3

3

2

 

3 4

4

3

 

 

 

 

 

 

 

22

10

27

Незбрицький Роман

1

2

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

28

Новосад  Денис

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

29

Степанюк Максим

2

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

30

Тихнюк Антон

0

3

 

 

 

4 2 2

 

 

 

 

 

 

 

 

11

17

31

Шолом Роман

2

3

 

 

 

4 5 2 4

 

 

 

 

 

 

 

 

20

11

32

Павлюк Сергій

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

25

33

Грисюк Дмитро

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

34

Грисюк Станіслав

2

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

35

Сеник Андрій

2

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

36

Гісь Остап

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

25

37

Цурков Євген

3

2

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

38

Цурков Назар

3

2

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

39

Колотилін Дмитро

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

25

40

Николюк Роман

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

41

Власенко Юрій

3

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

19

42

Білінський Дмитро

2

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

25

43

Кравчук Віктор

2

2

2

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

44

Крамар Ярослав

3

1

3

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

17

45

Сахарук Владислав

3

3

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

46

Цейко Іван

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

47

Шавирін Тимофій

3

3

2

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

17

48

Габрилевич Антон

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

24

49

Гуль Владислав

2

3

1

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

19

50

Мартинюк Дмитро

3

2

 

 

1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

51

Вінярський Валентин

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

26

52

Романів Володимир

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

26

53

Ткачук Борис

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

23

54

Гнатюк Олександр

3

3

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

19

55

Мелянюк Олександр

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

56

Соляний Владислав

3

3

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

21

57

Донсков Даниїл

3

3

3

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

17

58

Прохорчук Василь

3

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

            

*Примітка: Отримали кросівки в Коблево на рукопашних боях.

 

 Голова комісії:                                                                                                                                     Д.І.Грисюк

 

     Секретар комісії:                                                                                                                                 О.О.Єфімов