3 КЮ

1. Елементи акробатики (в комбінаціях).

1. Перехід із ніг у стійку на «гімнастичний міст» – прийняття положення  «бірцівського моста» – забігання навколо голови - підйом розгином з голови  («скріпка»). 

2. Переворот вперед через голову з опорою рук (без опори голови) – підйом розгином з голови («скріпка»).

3. «Кульбіт» – «колесо» через одну руку.

 

2. Техніка ударів руками та ногами.

Вихідна позиція (далі скорочено ВП) лівостороння бойова стійка (далі скорочено ЛБС) - п’ять комбінацій ударів із кидками:

- прямий удар лівою рукою в голову – боковий удар правою рукою в голову – боковийудар п’яткою правої ноги (ура-маваши-гері) в голову– без торкання стопою татамі швидкий удар цією ж ногою маваши-гері в голову–кидок «ножиці» із переходом на больовий прийом на колінний суглоб;

- серія прямих ударів руками (правою-лівою) в голову -удар правою ногою у стрибку маваши-гері в голову (із попереднім виносом коліна лівої ноги) зі зміною бойової стійки – ударлівою ногою йоко-гері з розворотом на 180° в корпус – кидок задня підніжка під попереду стоячу ногу супротивника із переходом  на больовий прийом на руку;

- фінт лівою рукою – ударлівою ногою йоко-гері в груди - ударправою ногою йоко-гері з розворотом на 180° в корпус зі зміною бойової стійки – удар  лівою ногою маваши-гері в голову  - кидок падіння на попереду стоячу ногу супротивника – больовий прийом утиск ахіллесового сухожилля лежачи на животі після  швидкого перекрокування через плече асистента;

- прямий удар лівою рукою в голову – ударправою ногою мае-гері в корпус зі зміною бойової стійки -зворотній удар п’яткою лівої ноги з розворотом корпуса на 180° (уширо-маваши-гері) в голову - прямий удар правою рукою в голову – кидок підсічка правою ногою із переходом  на больовий прийом на руку;

- ударлівою ногою мае-гері у стрибку в корпус (із попереднім виносом коліна правої ноги) – серія прямих ударів лівою та правою руками в головуіз одночасноюзміною БС – удар лівою рукою із розворотом корпусу на 180° (бекфест)-кидок підхватом під дві ноги супротивника із переходомна больовий прийом на руку.

 

3. Кидки.

1. «Лавка».

2. Передня посадка.

3. «Лампочка». 

 

4. Больові та задушливі прийоми.

1. Задушливий прийом двома ногами (після перевороту асистента, який знаходиться у вихідному положенні лежачи на животі, шляхом важелю ноги на шию та плавної тяги за пояс).

2. Задушливий прийом передпліччям  через отвір кімоно із висіданням на ногу збоку від супротивника (виконується після  переведення асистента ривком в положення середнього партеру).

3. Зворотній вузол  руки ногою зі стійки (виконується після перевороту перекидом на спину асистента, який знаходиться у вихідному положенні середнього партеру).

4. Больовий прийом «бостонський краб» (подвійний) (виконується після проходу в ноги асистенту та переведення його на спину шляхом  ривка за обидві стопи).

5. Переведення супротивника зі стійки  в нижній партер  шляхом виконання прийому «іманарі рол» та  проведення больового прийому на ногу (на вибір виконавця: утиск  ахілесового сухожилля, скрутка п’ятки, вузол коліна ногами).     

 

5. Звільнення від захватів.

Після трьох різних захоплень  асистентом виконавця (на вибір комісії) -  проведення  звільнень  на основі раніше вивченої техніки.

 

6. Захист від ударів руками та ногами.

1. ВП позиція очікування (далі скорочено ПО)  –  після розвороту виконавця на 180°  та  почергового  нанесення асистентом двох різних поодиноких ударів руками (на вибір комісії) -  проведення їх блокування із імітацією  контратакуючих ударів та виконанням довільних кидків із послідуючим контролем супротивника в бойовій стійці чи больовим (задушливим) прийомом.

2. ВП ПО –  після розвороту виконавця на 180°  та  почергового  нанесення асистентом двох різних поодиноких ударів ногами (на вибір комісії) -  проведення їх блокування із імітацією контратакуючих ударів та виконанням довільних кидків із послідуючим контролем супротивника в бойовій стійці чи больовим (задушливим) прийомом.

 

7. Захист від ударів короткою палицею.

ВП ПО – після розвороту виконавця на 180° та  почергового  нанесення асистентом двох різних поодиноких ударів палицею (на вибір комісії) -  проведення їх блокування із імітацією  контратакуючих ударів та виконанням довільних кидків із послідуючим контролем супротивника в бойовій стійці чи больовим (задушливим) прийомом.

 

8. Захист від ударів ножем.

ВП ПО – після розвороту виконавця на 180° та  почергового  нанесення асистентом двох різних поодиноких ударів ножем (на вибір комісії) -  проведення їх блокування із імітацією контратакуючих ударів та виконанням довільних кидків із послідуючим контролем супротивника в бойовій стійці чи больовим (задушливим) прийомом.

 

9. Загальна фізична підготовка.

1. Віджимання в упорі лежачи на долонях - 70 разів.

2. Згинання-розгинання тулуба з положення лежачи на спині - 70 разів.

3. Присідання з вистрибуванням - 50 разів.

4. Підтягування на перекладині - 12 разів.

 

10. Спаринги.

Чотири поєдинки із різними спортсменами тривалістю 2 хвилини за правилами дозованого контакту з рукопашного бою без зупинки часу із перервою в 1 хвилину (та перемогою своїх супротивників).

 

Примітка:

Пункти 6, 7, 8 виконуються з елементами несподіваності (у форматі 1-го туру рукопашного бою).