Виконані спортивні звання та розряди у 2010 році
Виконані спортивні звання та розряди у 2010 році
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по-батькові спортсмена |
Дата народження |
Спортивний розряд |
Вид спорту |
Дата присвоєння, № наказу |
Назва змагань, місце проведення |
Зайняте місце |
1 |
Тіпухов Владислав Олександрович |
13.07.1995 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
02.02.2010 р. № 01 |
Відкрита першість ВРКРБ «Інсайт» (м.Луцьк) |
І |
2 |
Ліщинський Богдан Юрійович |
08.01.1999 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
19.02.2010 р. № 02 |
Відкритий чемпіонат Хмельницької області (м.Хмельницький) |
ІІІ |
3 |
Ліщинський Тарас Юрійович |
08.01.1999 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
19.02.2010 р. № 02 |
Відкритий чемпіонат Хмельницької області (м.Хмельницький) |
ІІІ |
4 |
Стефановський Тарас Петрович |
28.09.1995 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
19.02.2010 р. № 02 |
Відкритий чемпіонат Хмельницької області (м.Хмельницький) |
ІІ |
5 |
Лабнюк Андрій Григорович |
02.09.1996 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
19.02.2010 р. № 02 |
Відкритий чемпіонат Хмельницької області (м.Хмельницький) |
І |
6 |
Ліщинський Богдан Юрійович |
08.01.1999 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
09.03.2010 р. № 03 |
Відкритий чемпіонат Вінницької області (м.Ямпіль) |
ІІ |
7 |
Пилипчук Назар Вікторович |
22.02.1999 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
09.03.2010 р. № 03 |
Відкритий чемпіонат Вінницької області (м.Ямпіль) |
ІІ |
8 |
Ліщинський Тарас Юрійович |
08.01.1999 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
09.03.2010 р. № 03 |
Відкритий чемпіонат Вінницької області (м.Ямпіль) |
І |
9 |
Сахнюк Андрій Анатолійович |
19.03.1998 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
09.03.2010 р. № 03 |
Відкритий чемпіонат Вінницької області (м.Ямпіль) |
І |
10 |
Ліщинський Богдан Юрійович |
08.01.1999 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
22.03.2010 р. № 04 |
Відкритий чемпіонат Львівської області (м.Трускавець) |
ІІ |
11 |
Пилипчук Назар Вікторович |
22.02.1999 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
22.03.2010 р. № 04 |
Відкритий чемпіонат Львівської області (м.Трускавець) |
ІІ |
12 |
Стефановський Тарас Петрович |
28.09.1995 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
22.03.2010 р. № 04 |
Відкритий чемпіонат Львівської області (м.Трускавець) |
ІІ |
13 |
Ліщинський Тарас Юрійович |
08.01.1999 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
22.03.2010 р. № 04 |
Відкритий чемпіонат Львівської області (м.Трускавець) |
І |
14 |
Сахнюк Андрій Анатолійович |
19.03.1998 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
22.03.2010 р. № 04 |
Відкритий чемпіонат Львівської області (м.Трускавець) |
І |
15 |
Лабнюк Андрій Григорович |
02.09.1996 р. |
1 юнацький |
рукопашний бій |
22.03.2010 р. № 04 |
Відкритий чемпіонат Львівської області (м.Трускавець) |
I |
16 |
Тимощук Станіслав Вікторович |
06.06.1997 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
08.11.2010 р. № 05 |
Всеукраїнський турнір «Магістр бойових мистецтв» (м.Луцьк) |
ІІІ |
17 |
Земба Адам Анатолійович |
26.04.2000 р. |
3 юнацький |
рукопашний бій |
08.11.2010 р. № 05 |
Всеукраїнський турнір «Магістр бойових мистецтв» (м.Луцьк) |
І |
18 |
Тарасюк Богдан Андрійович |
10.02.2000 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
08.11.2010 р. № 05 |
Всеукраїнський турнір «Магістр бойових мистецтв» (м.Луцьк) |
І |
19 |
Вдовенко Максим Олександрович |
03.12.1998 р. |
2 юнацький |
рукопашний бій |
08.11.2010 р. № 05 |
Всеукраїнський турнір «Магістр бойових мистецтв» (м.Луцьк) |
І |