Розклад занять

НАЦІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ РУКОПАШНОГО БОЮ УКРАЇНИ

ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ «МАГІСТР»

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА 2019-2020 н.р.

з рукопашного бою

місце проведення: спортзал по просп. Грушевського, 10

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

група № 5

вік 9-12 років

3 рік навчання

09:00-10:30

група № 20

вік 8-10 років

2 рік навчання

09:00-10:30

група № 5

вік 9-12 років

3 рік навчання

09:00-10:30

група № 20

вік 8-10 років

2 рік навчання

09:00-10:30

група № 5

вік 9-12 років

3 рік навчання

09:00-10:30

групи9, 20

вік 7-10 років

2 рік навчання

10:00-11:30

індивідуальні заняття

10:30-15:00

 

індивідуальні заняття

12:30-15:00

 

індивідуальні

заняття

10:30-15:00

група № 7

вік 11-12 років

5 рік навчання

11:30-13:00

група № 8

вік 7-9 років

1-2 рік навчання

15:00-16:30

група № 9

вік 7-9 років

2 рік навчання

16:00-17:30

група № 8

вік 7-9 років

1-2 рік навчання

15:00-16:30

група № 9

вік 7-9 років

2 рік навчання

16:00-17:30

група № 8

вік 7-9 років

1-2 рік навчання

15:00-16:30

група № 13

вік 5-7 років

1 рік навчання

13:00-14:30

група № 6

вік 8-10 років

3 рік навчання

16:30-18:00

група № 13

вік 5-7 років

1 рік навчання

17:30-19:00

група № 6

вік 8-10 років

3 рік навчання

16:30-18:00

група № 13

вік 5-7 років

1 рік навчання

17:30-19:00

група № 6

вік 8-10 років

3 рік навчання

16:30-18:00

індивідуальні заняття

14:30-16:00

група № 3

вік 11-14 років

різних років навчання

18:00-19:30

група № 7

вік 11-12 років

5 рік навчання

19:00-20:30

група № 3

вік 11-14 років

різних років навчання

18:00-19:30

група № 7

вік 11-12 років

5 рік навчання

19:00-20:30

група № 3

вік 11-14 років

різних років навчання

18:00-19:30

збірна група

тренер – за призначенням

вік 10-14 років

5-7 рік навчання

16:00-17:30

група № 1

вік 14-18 років

різних років навчання

19:30-21:00

жіноча самооборона, фітнес

20:00-21:15

група № 1

вік 14-18 років

різних років навчання

19:30-21:00

жіноча самооборона, фітнес

20:00-21:15

група № 1

вік 14-18 років

різних років навчання

19:30-21:00

тренерські семінари

17:30-19:00

 

 

місце проведення: спортзал по вул. Ветеранів (ЛНВК 10)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

 

 

 

 

 

група № 16

вік 6-9 років

1-2 рік навчання

14:00-15:30

група № 17

вік 6-8 років

1-2 рік навчання

16:00-17:30

група № 16

вік 6-9 років

1-2 рік навчання

16:30-18:00

група № 17

вік 6-8 років

1-2 рік навчання

16:00-17:30

група № 16

вік 6-9 років

1-2 рік навчання

16:30-18:00

група № 17

вік 6-8 років

1-2 рік навчання

16:00-17:30

група № 4

вік 9-11 років

4-5 рік навчання

15:30-17:00

група № 10

вік 8-10 років

3 рік навчання

17:30-19:00

група № 4

вік 9-11 років

4-5 рік навчання

18:00-19:30

група № 10

вік 8-10 років

3 рік навчання

17:30-19:00

група № 4

вік 9-11 років

4-5 рік навчання

18:00-19:30

група № 10

вік 8-10 років

3 рік навчання

17:30-19:00

 

група № 2

вік 12-15 років

7-9 рік навчання

19:00-20:30

 

група № 2

вік 12-15 років

7-9 рік навчання

19:00-20:30

 

група № 2

вік 12-15 років

7-9 рік навчання

19:00-20:30

 

 

місце проведення: м. Ківерці (спортзал ЗОШ № 5)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

 

група № 19

вік 6-9 років

1-2 рік навчання

16:00-17:30

 

група № 19

вік 6-9 років

1-2 рік навчання

16:00-17:30

 

групи № 11 та № 19

вік 6-11 років

1-3 рік навчання

10:00-11:30

 

група № 11

вік 9-11 років

2-3 рік навчання

17:30-19:00

 

група № 11

вік 9-11 років

2-3 рік навчання

17:30-19:00

 

група № 12

вік 11-13 років

4-5 рік навчання

11:30-13:00

 

група № 12

вік 11-13 років

4-5 рік навчання

19:00-20:30

 

група № 12

вік 11-13 років

4-5 рік навчання

19:00-20:30

 

 

 

місце проведення: Луцький район, смт. Торчин (спортзал Торчинської ЗОШ)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

група № 18

вік 6-8 років

1-2 рік навчання

15:00-16:30

 

група № 18

вік 6-8 років

1-2 рік навчання

15:00-16:30

 

група № 18

вік 6-8 років

1-2 рік навчання

15:00-16:30

 

група № 15

вік 8-10 років

2-3 рік навчання

16:30-18:00

 

група № 15

вік 8-10 років

2-3 рік навчання

16:30-18:00

 

група № 15

вік 8-10 років

2-3 рік навчання

16:30-18:00

 

група № 14

вік 9-13 років

3 рік навчання

18:00-19:30

 

група № 14

вік 9-13 років

3 рік навчання

18:00-19:30

 

група № 14

вік 9-13 років

3 рік навчання

18:00-19:30

 

жіноча самооборона, фітнес

19:30-20:45

 

 

 

жіноча самооборона, фітнес

19:30-20:45